Студентам і випускникам

Кого ми шукаємо

Беручи на роботу випускників вишів, ми безумовно звертаємо увагу на старанних і виконавчих кандидатів.

Але найбільше в Прогрестех-Україна цінують вміння інженерів творчо мислити і приймати нестандартні рішення.

Тож ми насамперед шукаємо креативних, наполегливих, цікавих молодих людей з багатою уявою, яку Альберт Ейнштейн цінував більше, ніж знання, та вважав правдивою ознакою високого інтелекту.

Що ми пропонуємо

Приєднатися до інженерної команди Прогрестех-Україна можуть випускники будь-яких технічних спеціальностей, а також студенти останніх курсів навчання.

При цьому профіль вишу для нас – вторинний. Пріоритетними є знання випускником основних дисциплін інженерії, його вміння працювати в системах автоматизованого проектування.

Також важливим є високий рівень володіння англійською мовою, адже вона необхідна нашим інженерам для ефективної участі в міжнародних проектах.

Звісно, все це – на додаток до багатої уяви претендента, яку ми разом з Альбертом Ейнштейном вважаємо головним інструментом сучасного інженера. Ви згідні smile?

вишів підготували для нас кваліфікованих інженерів
студентів 2019 року випуску обрали кар’єру в Прогрестех-Україна
випускників наших навчальних програм стали інженерами компанії

Прогрестех-Україна спільно з низкою технічних університетів пропонує студентам старших курсів і випускникам ВНЗ пройти додаткову підготовку. Навчання в межах наших академічних програм суттєво підвищить шанси слухачів на працевлаштування в провідних підприємствах сегменту високоінтелектуальних послуг. А після зарахування в штат – допоможе максимально швидко інтегруватися в сучасну інженерію.

Отже, ми поглибимо Ваші знання й покажемо, як застосувати все те, чого Вас навчили у виші. За Вами – вибір програми. Долучайтеся!

Курси “Основи конструювання авіаційної техніки”, КПІ, Київ

Вечірні курси на базі Спільного навчального центру КПІ ім. Ігоря Сікорського та Прогрестех-Україна діють із 2014 року. Проводяться циклічно двічі на рік.

Слухачами можуть стати студенти магістратури або старших курсів бакалаврату, а також випускники будь-якого технічного вишу України. Навчальна програма “Основи конструювання авіаційної техніки” формується й постійно оновлюється з урахуванням реальних вимог глобального ринку інтелектуальних послуг.

Набір до навчальної групи здійснюється на конкурсних засадах щороку навесні й восени.

Докладніше...

Програма цільової підготовки магістрів ХАІ, Харків

На базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут” діє спеціалізована програма підготовки слухачів зі структурного аналізу і конструювання авіаційної техніки.

Програма – цільова, вона готує студентів 5-го і 6-го курсів усіх інженерних спеціальностей ХАІ до вступу на роботу в Прогрестех-Україна.

Тривалість навчання – від 0,5 до 1,5 року.

Можливе дострокове оформлення на інженерну посаду в компанії в період переддипломної практики.

Докладніше...

Магістратура на основі дуального навчання, КПІ, Київ

2017 року ми запустили флагманську програму дуальної освіти – цільову підготовку магістрів для Прогрестех-Україна спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Для зарахування необхідно мати дипломом бакалавра будь-якого технічного університету, успішно пройти кваліфікаційний відбір на інженерну посаду в Прогрестех-Україна і скласти вступні іспити до Київської політехніки.

Учасники програми одночасно здобувають освіту в одному з найкращих технічних вишів України та отримують усі переваги роботи інженером у компанії Прогрестех-Україна.

Докладніше...

Практика для студентів технічних вишів, Київ

Виконуючи угоди про співпрацю з вишами-партнерами, Прогрестех-Україна бере на практику студентів денної форми навчання освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра і магістра.

Практиканти набувають навичок використання CAD/CAE систем, вивчають основи конструювання й проектування, беруть участь у реалізації навчальних проектів компанії.

Тривалість і програма практики регламентуються навчальним процесом вишу. Перелік актуальних спеціальностей і процедура запису на проходження практики доступні на сторінці програми.

Докладніше...